Petershotnews.nl Nieuws & fotografie Petershotnews mobiel RSS Feed Petershotnews.nl TWITTER

Heftruck in brand veiling Aalsmeer

Datum: 31-05-2006 13:38
Bron: www.petershotnews.nl

Op de nacht van dinsdag op woensdag was het een drukke nacht voor de brandweer Aalsmeer. 

Rond 23:30 uur kwam er een melding binnen bij de brandweer voor een brandgerucht. De brandweer was snel ter plaatse. Het bleek te gaan om een gesprongen expansievat van de verwarming. De brandweer en politie waren snel weer ter beschikking.

De volgende melding was rond 01:00 uur. Het ging om een heftruck in de brand bij de bloemenveiling Aalsmeer. Er bleek bij aankomst bleek het me te vallen. Er zou wel veel rook geweest te zijn. De brandweer van Aalsmeer heeft met een brandblusser alles weer uitgemaakt. Ze hebben voor de zekerheid nog gekeken met een warmte beeldcamera. 

Als laatste ging de pieper weer rond 06:15 uur voor een brandmelding in de bloemenveiling in Aalsmeer. De brandweer van de bloemenveiling was snel ter plaatse. Waardoor de brandweer van Aalsmeer binnen kon blijven. Het ging zoals 9 van de 10 keer om een melder die af ging zonder dat dat de bedoeling was.

Foto's: Edwin van Willegen
www.petershotnews.nl

Hyve dit berichtZet op hyves   Tweet dit bericht Tweet dit bericht  

Terug

Foto: Edwin van Willegen
 

Foto: Edwin van Willegen
 

Foto: Edwin van Willegen
 

Foto: Edwin van Willegen
 

Terug
Home
Weekoverzicht
Nieuwsarchief
Burgernet
Publicaties
Links
Contact
Alarmmonitor (alles)
Alarmmonitor (drv)
Er zijn 36 bezoekers online


0297-online.nl
De Groene Venen
A-side media - De online specialisten
© Petershotnews.nl || Disclaimer || info@petershotnews.nl || Powered by A-side media