RSS Feed Petershotnews.nl TWITTER

HOTNEWS

Ballonenwedstrijd gewonnen door Marieke Kraamer uit Wilnis

Datum: 02 oktober 2007
Bron: Ingezonden stukken
Tijdens de brandweer opendag vorige week zaterdag konden de kinderen mee doen met een ballonnenwedstrijd. In totaal kwamen er 90 ballonnen terug.

De verste was in Eynatten in België gekomen en deze was van Marieke Kraamer uit Wilnis.

De totaaluitslag (over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd):

Marieke Kannnelaan Wilnis Eynatten Belgie 186
Job de Jong Mijdrecht Landgraaf Nederland 163
Froukje Strijk Mijdrecht Maastricht Nederland 159
Timo Post Mijdrecht Brunssum Nederland 157
Donovan Khedae Mijdrecht Aalst Nederland 152
Lianne Janmaat Mijdrecht Aalst Nederland 152
Jeffrey Plomp Wilnis Sittard Nederland 148
Jurgen Gankema Vinkeveen Sittard Nederland 148
Miek Voogd Wilnis Sittard Nederland 148
Tijs Oldenburger Vinkeveen Selfkant-Havert Duitsland 146
Sander Poldermeester Wilnis Susteren Nederland 142
Daan de Jong Mijdrecht Echt Nederland 138
Lars vna Beek Uithoorn Roermond Nederland 135
Danny Berkelaar Vinkeveen Hamont-Achel Belgie 131
Max Nobel Mijdrecht Hamont Belgie 131
Samantha v/d Jagt Wilnis Neeritter Nederland 131
Isabel Jansen Vinkeveen Weert Nederland 118
Kim van Schie Vinkeveen Weert Nederland 118
Lisa Quist Wilnis Nederweert Nederland 116
Rianne Lem Wilnis Soerendonk Nederland 109
Talitha v.d. Maat Vinkeveen Someren-eind Nederland 109
Tessa Wormgoor Wilnis Soerendonk Nederland 109
Britney Linden Mijdrecht Someren heide Nederland 108
Daantje Brinkhof Wilnis Someren heide Nederland 108
Frans Steeneken Vinkeveen Someren heide Nederland 108
Kaj te Beest Vinkeveen Someren heide Nederland 108
Roy Tanger Mijdrecht Someren heide Nederland 108
Lisette de Bruin Wilnis Sterksel Nederland 105
Marielle Douwen Wilnis Sterksel Nederland 105
Susanne de Bruin Wilnis Sterksel Nederland 105
Luka v/d Meer Mijdrecht Leende Nederland 104
Matt Veerhuis Wilnis Leende Nederland 104
Tycho Maas Wilnis Leende Nederland 104
Daniel Silver Wilnis Lieop Nederland 101
Esther Verbrugge Wilnis Valkenswaard Nederland 101
Bas Vis Wilnis Mierlo Nederland 97
Bridget van Ee Wilnis Mierlo Nederland 97
Christiaan Smit Mijdrecht Mierlo Nederland 97
Tessa Steeneken Vinkeveen Mierlo Nederland 97
Mark de Wit Vinkeveen Helmond Nederland 94
Binosh Kamminga Wilnis Eindhoven Nederland 93
Damian Voorbij Mijdrecht Eindhoven Nederland 93
Hahha H Wilnis Eindhoven Nederland 93
Mike Verwoerd Wilnis Eindhoven Nederland 93
Lars v/d Sluijs Mijdrecht Nuenen Nederland 92
Teddie Raadhuisstraat Wilnis Nuenen Nederland 92
Tysha te Beest Vinkeveen Nuenen Nederland 92
Aryan Renessestraat Mijdrecht Meerhoven Nederland 91
Eva Avagyan Vinkeveen Son en Breugel Nederland 86
Daniel Silver Wilnis Best Nederland 83
Kosa Boerlage Vinkeveen Best Nederland 83
Lianne Kraamer Wilnis Best Nederland 83
Mike v Senten Wilnis Best Nederland 83
Timo Gemeeneland Vinkeveen Best Nederland 83
Christine Woudstra Wilnis Oirschot Nederland 81
Max van Vliet Mijdrecht Oirschot Nederland 81
Anne Pothuizen Wilnis St.Oedenrode Nederland 80
Fleur Strijk Mijdrecht St.Oedenrode Nederland 80
Jamy Peters Mijdrecht St.Oedenrode Nederland 80
Jiske v/d Schaft Wilnis St.Oedenrode Nederland 80
Naomi Demmerik Vinkeveen St.Oedenrode Nederland 80
Victor Baaklaan Wilnis St.Oedenrode Nederland 80
Vincent van Eijk Vinkeveen St.Oedenrode Nederland 80
T. Vis Vinkeveen Liempde Nederland 77
Justin Honing Wilnis Schijndel Nederland 74
Marit Proosdijland Vinkeveen Schijndel Nederland 74
Pieter Lakerveld Wilnis Schijndel Nederland 74
Anne Alblas Wilnis Boxtel Nederland 73
Jens Meeuwis Mijdrecht Boxtel Nederland 73
Yannick Both Vinkeveen Boxtel Nederland 73
Claudia Schuurmans Vinkeveen Vught Nederland 66
Jennifer Raadschelders Mijdrecht Helvoirt Nederland 66
Thom Hamelink Vinkeveen Vught Nederland 66
Chanouk Steen Wilnis Den Bosch Nederland 63
Kyan van Galen Vinkeveen Den Bosch Nederland 63
Rebecca de Haan Wilnis Vlijmen Nederland 60
Robbin Kastelein Wilnis Vlijmen Nederland 60
Sam Heidema Wilnis Vlijmen Nederland 60
D. Heinsbroek Wilnis Hedel Nederland 56
Martin Rietveld Wilnis Hedel Nederland 56
Nina Pols Wilnis Hedel Nederland 56
Annique Heingreen Wilnis Meeuwen Nederland 53
Jesse Goossens Wilnis Gameren Nederland 49
Mark Heidema Wilnis Leerdam Nederland 36
Willen Ype van Walraven Mijdrecht Leerdam Nederland 36
Boris Kuppens Mijdrecht Leerbroek Nederland 34
Jelle van Selm Wilnis Ijselstijn (utr) Nederland 22
Remke Verwoerd Wilnis Utrecht Nederland 19
Sebastiaan van Eijk Vinkeveen Wilnis Nederland 0

laatst bijgewerkt op: 16 nov 2016 13:34



Terug